OKRESNÍ KOLO SOUTĚŽE VE VYBÍJENÉ

28.4.2016
AKTUÁLNĚ: OKRESNÍ KOLO 6. ROČNÍKY ŽDÍREC NAD DOUBRAVOU - 1. MÍSTO

AKTUÁLNĚ:  OKRESNÍ KOLO 6. ROČNÍKY, ŽDÍREC NAD DOUBRAVOU - 1. MÍSTO 

Dvanáctičlenné smíšené družstvo žáků 6.tříd odjelo ve čtvrtek 28.4.2016 do Havlíčkova Brodu na turnaj ve vybíjené 6.tříd. Tohoto turnaje se zúčastnilo 9 týmů, které byly rozlosovány do dvou skupin. V naší skupině jsme obsadili první místo, nakonec do dalších bojů postupovaly 4 týmy z každé skupiny. Nejprve jsme porazili tým z Přibyslavi, potom tým ze ZŠ Nuselská a čekal nás boj o první místo se ZŠ Wolkerova-tým B. Žáci bojovali ze všech sil, měli rychlé zpracování míčů, prudké střely, v poli se pohybovali mrštně, zbytečně si nepřekáželi. Bylo to napínavé a velmi vyrovnané utkání, po druhém poločase byl stav nerozhodný, a tak se nastavovaly tři minuty. Po tomto prodloužení bylo rozhodnuto. Zvítězili jsme! Hrozně moc děkuji všem našim šesťáčkům za předvedené výkony:"Jste jedničky!" A kdo bojoval za naši školu? 
6.A:  Jiří Burdun                6.B:  David Procházka         
         Petr Marek                        David Vrána
         Vojtěch Doležal                Matyáš Ptáček 
         Pavel Műhlfait                  Marek Pol                       
         Pavlína Havelková           Alexandr Kuckir
         Denisa Jandová               Natálie Stehnová

Mgr.Lucie Pátková


  

 

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.