Okresní kolo Sportovní ligy základních škol ve volejbalu

7.4.2015
V úterý 31.3.2015 se naši volejbalisti zúčastnili turnaje v Havlíčkově Brodě. Hrálo se na dva vítězné sety a hned v prvním zápase kluci prohráli 2:0 se ZŠ Lípa. Za svůj výkon se však určitě nemusí stydět.

V úterý 31.3.2015 se naši volejbalisti zúčastnili turnaje v Havlíčkově Brodě. Hrálo se na dva vítězné sety a hned v prvním zápase kluci prohráli 2:0 se ZŠ Lípa. Za svůj výkon se však určitě nemusí stydět. Soupeřům nedali vítězství zadarmo a bojovali do posledního míče. Do druhého zápasu jsme vstupovali s tím, že musíme vyhrát. První set byl velice vyrovnaný, ale nakonec se štěstí přiklonilo na stranu družstva z Havlíčkova Brodu. Ve druhém setu jsme však soupeře porazili a třetí set byl již zcela v režii našich reprezentantů. Chlapci tedy obsadili velice pěkné 2. místo. Za reprezentaci školy děkujeme Miloši Havlovi a Ludvíku Málkovi z 9.A a Martinu Křikavovi, Lukáši Málkovi, Lukáši Břízovi, Ondřeji Pospíšilovi a Janu Stejskalovi z 9.B.

Renata Jarošová

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.