Okresní kolo zeměpisné olympiády

22.2.2018
Úspěchy našich žáků v okresním kole olympiády ze zeměpisu

V úterý 20. února se na půdě havlíčkobrodského gymnázia uskutečnilo okresní kolo zeměpisné olympiády, kam jsme vyslali celkem 5 zástupců. Nejvíce se dařilo Honzíkovi Němcovi (7.A), který vyhrál svoji kategorii a postupuje do krajského kola, což je velice povzbudivé! Ve stejné kategorii žáků 7. ročníků obsadil výborné 4. místo Nicollas Mastil (7.B). Taktéž zástupce v nejmladší kategorii 6. tříd - Tomáš Kavalír - dosáhl skvělého výsledku, ve velké konkurenci obsadil 7. místo. Ostatním zástupcům Danovi Lédlovi (9.A) a Matyáši Vališovi (8.B) se tolik nedařilo.
Všem olympionikům děkujeme za předvedené výkony a za reprezentaci školy. Honzíkovi Němcovi přejeme mnoho zdaru do krajského kola, kde mu budeme držet palce.

Martin Ležák, Josef Remeš