Okresní kolo zeměpisné olympiády

22.2.2018
Úspěchy našich žáků v okresním kole olympiády ze zeměpisu

V úterý 20. února se na půdě havlíčkobrodského gymnázia uskutečnilo okresní kolo zeměpisné olympiády, kam jsme vyslali celkem 5 zástupců. Nejvíce se dařilo Honzíkovi Němcovi (7.A), který vyhrál svoji kategorii a postupuje do krajského kola, což je velice povzbudivé! Ve stejné kategorii žáků 7. ročníků obsadil výborné 4. místo Nicollas Mastil (7.B). Taktéž zástupce v nejmladší kategorii 6. tříd - Tomáš Kavalír - dosáhl skvělého výsledku, ve velké konkurenci obsadil 7. místo. Ostatním zástupcům Danovi Lédlovi (9.A) a Matyáši Vališovi (8.B) se tolik nedařilo.
Všem olympionikům děkujeme za předvedené výkony a za reprezentaci školy. Honzíkovi Němcovi přejeme mnoho zdaru do krajského kola, kde mu budeme držet palce.

Martin Ležák, Josef Remeš

Kalendář akcí ZŠ

Kalendář akcí neobsahuje žádnou akci.

Kalendář akcí MŠ

Kalendář akcí neobsahuje žádnou akci.

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.