Okresní kolo zeměpisné olympiády

22.2.2018
Úspěchy našich žáků v okresním kole olympiády ze zeměpisu

V úterý 20. února se na půdě havlíčkobrodského gymnázia uskutečnilo okresní kolo zeměpisné olympiády, kam jsme vyslali celkem 5 zástupců. Nejvíce se dařilo Honzíkovi Němcovi (7.A), který vyhrál svoji kategorii a postupuje do krajského kola, což je velice povzbudivé! Ve stejné kategorii žáků 7. ročníků obsadil výborné 4. místo Nicollas Mastil (7.B). Taktéž zástupce v nejmladší kategorii 6. tříd - Tomáš Kavalír - dosáhl skvělého výsledku, ve velké konkurenci obsadil 7. místo. Ostatním zástupcům Danovi Lédlovi (9.A) a Matyáši Vališovi (8.B) se tolik nedařilo.
Všem olympionikům děkujeme za předvedené výkony a za reprezentaci školy. Honzíkovi Němcovi přejeme mnoho zdaru do krajského kola, kde mu budeme držet palce.

Martin Ležák, Josef Remeš

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.