Okrskové kolo recitační soutěže

3.3.2016
Ve středu 2. března 2016 se žáci naší školy vydali jako každoročně do DDM Junior v Chotěboři, aby zde předvedli své výkony v okrskovém kole recitační soutěže. S naučenými básnickými, ale i prozaickými texty zde vystoupilo 74 žáků z 11 škol.

Ve středu 2. března 2016 se žáci naší školy vydali jako každoročně do DDM Junior v Chotěboři, aby zde předvedli své výkony v okrskovém kole recitační soutěže. S naučenými básnickými, ale i prozaickými texty zde vystoupilo 74 žáků z 11 škol. I letos při výběru nejlepších recitátorů to neměly jednotlivé poroty ve svém rozhodování vůbec jednoduché, někde jim pomohl i přednes druhých soutěžních textů. I přestože je to rok od roku stále těžší prosadit se v tak silné konkurenci, i my jsme se zařadili mezi oceněné školy.

V kategorii 8. a 9. tříd se Veronika Břízová z 9. A umístila na krásném 3. místě.  

Všem našim recitátorům děkujeme za velmi pěknou reprezentaci naší školy a přejeme jim úspěchy v dalších soutěžích.

Markéta Zrzavá

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.