Okrskové kolo ve florbale mladších žáků

12.11.2018
Mladší chlapci postupují do okresního finále ve florbale

Mladší chlapci se ve středu 7. listopadu zúčastnili okrskového kola ve florbale ve sportovní hale v Chotěboři. V základní skupině si poradili s výběry ZŠ Habry 8:0 a v souboji o vítězství ve skupině zvítězili nad florbalisty ZŠ Buttulova 6:1. S těmito výraznými dvěma výhrami prošli do semifinále turnaje, kde je čekal tradiční soupeř - florbalisté ZŠ Krucemburk. Vyrovnané utkání nakonec naši hoši dokázali překlopit na svoji stranu a po vítězství 2:0 se mohli radovat z postupu do okresního kola. To je čeká již tuto středu ve sportovní hale v Havlíčkově Brodě.

Děkujeme hochům za vzornou reprezentaci školy, za předvedené výkony a společně jim držíme palce v okresním finále.

Martin Ležák, Ota Benc

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.