Organizační a další oznámení

1.4.2020

Milí žáci, Vážení rodiče, Vážené kolegyně a kolegové
dovolte mi touto cestou předat několik oznámení:


1. Potvrzení žádosti o ošetřovné dítěte vydává škola. Vyzvednout si je můžete osobně vždy v pondělí a ve středu od 8 do 11 hodin. Potvrzení můžeme zaslat i elektronickou cestou, v tomto případě oslovujte prosím v Edookitu nebo e-mailem hospodářku Andreu Křivskou, akrivska@skola.zdirec.cz. V případě potřeby dejte vědět, budeme hledat i jiné způsoby.

2. Na webu školy, v boxu Nepřehlédněte, najdete aktuální informace o organizaci zápisu od první třídy v podmínkách nouzového stavu a omezeného pohybu osob.

3. Naše provozní pracovnice, učitelky mateřské školy a vychovatelky školní družiny šijí roušky, které distribuují především do nemocnic. V případě potřeby jsou k dispozici i pro občany Ždírce nad Doubravou. Neváhejte se přihlásit do konce tohoto týdne. V omezením množství můžeme roušky poskytnout.

4. V případě příznivější epidemiologické situace budeme po Velikonocích uvažovat o zprovoznění mateřské školy. Případní zájemci se mohou předběžně hlásit vedoucí učitelce Ivaně Dostálové Martincové.

Děkuji za pochopení a přeji vše dobré, především pevné zdraví

 

Ota Benc, ředitel školy

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.