PEN PAL PROJECT

18.11.2015
Již druhým rokem si tři naše třídy anglicky dopisují s kamarády v zahraničí. Třída 5.B. si píše s třídou Mrs. Schuld z Longstreet Elementary School v Daytona Beach na Floridě. Třídy 5.A. a 6.B. si dopisují s třídami Ms. Kotouc z Gladesville Public School v Sydney, Austrálie.

Již druhým rokem si tři naše třídy anglicky dopisují s kamarády v zahraničí. Třída 5.B. si píše s třídou Mrs. Schuld z Longstreet Elementary School v Daytona Beach na Floridě. Třídy 5.A. a 6.B. si dopisují s třídami Ms. Kotouc z Gladesville Public School v Sydney, Austrálie.

Někteří studenti si píší s dvěmi dětmi. Třída 5.B. napsala minulý týden 23 Christmas cards a dopisů dětem na Floridu a třídy 5.A. a 6.B. napsaly celkem 55 Christmas cards a dopisů dětem do Sydney. Nyní čekáme na jejich dopisy. Děti tak mají příležitost dopisovat si v angličtině se svými vrstevníky, dozvídat se o tradicích a zvycích v anglicky mluvících zemích, reagovat na otázky, psát o sobě atd.
Tentokrát jsme se i vyfotili a tak si mohou třídy na interaktivních tabulích prohlédnout své protějšky, děti i učitele.
Nadšení pro dopisování je veliké a většina dětí z těchto třech tříd je opravdu snaživá, jak je vidět na jejich krásných přáníčkách.

Dana M. Mastilová.

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.