PEN PAL PROJECT

18.11.2016
Již třetím rokem si naše třídy anglicky dopisují s kamarády v zahraničí. Třída 6.B si píše s třídou Mrs. Schuld z Longstreet Elementary School v Daytona Beach na Floridě. Třídy třetí, čtvrté a páté a jedna skupina třídy sedmé si dopisují s třídami z Gladesville Public School v Sydney, Austrálie

Již třetím rokem si naše třídy anglicky dopisují s kamarády v zahraničí. Třída 6.B si píše s třídou Mrs. Schuld z Longstreet Elementary School v Daytona Beach na Floridě. Třídy třetí, čtvrté a páté a jedna skupina třídy sedmé si dopisují s třídami z Gladesville Public School v Sydney, Austrálie.

Do Sydney děti poslaly 163 dopisů a na Floridu 18.  Nyní čekáme na dopisy od jejich kamarádů. Děti tak mají příležitost dopisovat si v angličtině se svými vrstevníky, dozvídat se o tradicích a zvycích v anglicky mluvících zemích, reagovat na otázky, psát o sobě atd.

Nadšení pro dopisování je veliké a většina dětí z těchto tříd je opravdu snaživá, jak je vidět na jejich krásných přáníčkách a dopisech. Další dopisy budeme posílat před Velikonoci.

Moc také děkuji všem kolegům, kteří dětem v hodinách angličtiny pomáhali.

Také děkuji Sdružení rodičů za poskytnutí finanční částky na poštovné.

Dana M. Mastilová