PEN PAL PROJECT

18.11.2016
Již třetím rokem si naše třídy anglicky dopisují s kamarády v zahraničí. Třída 6.B si píše s třídou Mrs. Schuld z Longstreet Elementary School v Daytona Beach na Floridě. Třídy třetí, čtvrté a páté a jedna skupina třídy sedmé si dopisují s třídami z Gladesville Public School v Sydney, Austrálie

Již třetím rokem si naše třídy anglicky dopisují s kamarády v zahraničí. Třída 6.B si píše s třídou Mrs. Schuld z Longstreet Elementary School v Daytona Beach na Floridě. Třídy třetí, čtvrté a páté a jedna skupina třídy sedmé si dopisují s třídami z Gladesville Public School v Sydney, Austrálie.

Do Sydney děti poslaly 163 dopisů a na Floridu 18.  Nyní čekáme na dopisy od jejich kamarádů. Děti tak mají příležitost dopisovat si v angličtině se svými vrstevníky, dozvídat se o tradicích a zvycích v anglicky mluvících zemích, reagovat na otázky, psát o sobě atd.

Nadšení pro dopisování je veliké a většina dětí z těchto tříd je opravdu snaživá, jak je vidět na jejich krásných přáníčkách a dopisech. Další dopisy budeme posílat před Velikonoci.

Moc také děkuji všem kolegům, kteří dětem v hodinách angličtiny pomáhali.

Také děkuji Sdružení rodičů za poskytnutí finanční částky na poštovné.

Dana M. Mastilová

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.