Plavecký kurz - 5. ročník

25.5.2022
Týden plný plavání a sportu

V květnovém týdnu se žáci pátých ročníků zúčastnili plaveckého výcviku v Hartmanicích (u Poličky). Každý den páťáci intenzivně plavali, trénovali a zdokonalovali plavecké styly (znak, kraul, prsa) i skoky do vody. Vodní zábavy si užili na maximum. Mezi plaveckým výcvikem trávili čas pohybovými hrami či environmentálním bádáním. Společné večery vždy vyplnil kulturní program - např. deskové hry nebo diskotéka. Děti se vrátily domů hodně unaveny, přesto spokojeny. Prožily krásný týden, na který budou jistě rády vzpomínat. Všichni účastníci byli báječní a odvedli obrovský kus práce sami na sobě. Velké dík patří plaveckým instruktorům za skvělé vedení a trpělivost.

Hana Marková, Monika Šudomová

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.