Po stopách Jana Zrzavého

23.6.2022
Vyhodnocení 17. ročníku výtvarné soutěže Po stopách Jana Zrzavého

Sborník Po stopách Jana Zrzavého obsahuje 48 oceněných prací žáků z  různých škol. Z naší základní školy získalo 19 prací cenu poroty nebo obsadily 1. - 3. místo. Vynikajících výsledků dosáhli žáci 1. stupně pod vedením paní vychovatelky Jiřiny Hučkové. Viktorie Šidáková obsadila první místo ve všech třech kategoriích - Kámen a voda, Moje hračky, Tvář jako obraz duše.
V kategorii Kámen a voda za druhý stupeň získala 3. místo Lucie Vepřovská z 8.A s prací Objetí přírody. Cena poroty byla udělena malbě s názvem Temná řeka od Anny Málkové ze 7.A a Kláře Bencové, též ze 7.A, která ztvárnila Poklad přírody.
V kategorii tvář jako obraz duše třetí místo obsadila Radka Ligmajerová ze 6.A s kresbou pastelem Deprese. Cenu poroty získala práce Dvě duše v jednom těle od Nely Málkové ze 7.A a Přátelské objetí od Víta Lempery z 9.C.
Zúčastněným děkujeme za jejich vynikající práci.

Marcela Vomelová

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.