Poděkování Technickým službám

4.4.2014
Poděkování panu B. Němcovi a všem zaměstnancům Technických služeb za výrobu překážek jízdy zručnosti pro naši školu. Překážky odpovídají parametrům ve všech kolech soutěže mladých cyklistů pořádanou BESIPem.

Velice ráda chci touto cestou poděkovat panu B. Němcovi a všem zaměstnancům Technických služeb za výrobu překážek jízdy zručnosti pro naši školu. Překážky odpovídají parametrům ve všech kolech soutěže mladých cyklistů pořádanou BESIPem. Budou sloužit žákům v základním kole dopravní soutěže a zároveň pro trénování do kola oblastního. Děti se tak mohou dokonale připravit na závody, které se skládají z testů pravidel silničního provozu, jízdy zručnosti, jízdy po dopravním hřišti a zdravovědy. Také velice děkuji paní učitelce Vomelové a žákům druhého stupně za ochotu při finální úpravě barvením.

Hana Adamová

Překážky jízdy zručnosti

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.