Poděkování Technickým službám

4.4.2014
Poděkování panu B. Němcovi a všem zaměstnancům Technických služeb za výrobu překážek jízdy zručnosti pro naši školu. Překážky odpovídají parametrům ve všech kolech soutěže mladých cyklistů pořádanou BESIPem.

Velice ráda chci touto cestou poděkovat panu B. Němcovi a všem zaměstnancům Technických služeb za výrobu překážek jízdy zručnosti pro naši školu. Překážky odpovídají parametrům ve všech kolech soutěže mladých cyklistů pořádanou BESIPem. Budou sloužit žákům v základním kole dopravní soutěže a zároveň pro trénování do kola oblastního. Děti se tak mohou dokonale připravit na závody, které se skládají z testů pravidel silničního provozu, jízdy zručnosti, jízdy po dopravním hřišti a zdravovědy. Také velice děkuji paní učitelce Vomelové a žákům druhého stupně za ochotu při finální úpravě barvením.

Hana Adamová

Překážky jízdy zručnosti