Podpořme naše HASIČE

25.9.2019

Milí žáci, Vážení rodiče, Vážené kolegyně a kolegové  a všichni příznivci hasičů 
V letošním roce se Sbor dobrovolných hasičů Ždírec n. D. přihlásil do celostátní ankety Dobrovolní hasiči roku 2019. Záštitu nad IX. ročníkem této ankety převzal Hasičský záchranný sbor České republiky, Ministerstvo vnitra, Ministerstvo financí a Ministerstvo zemědělství.

Náš sbor soutěžil v kategorii nejlepší sbor dobrovolných hasičů obce, kde se hodnotila celková aktivita sboru, práce s dětmi, soutěžní činnost, kulturní a společenské akce pořádané sborem, preventivní činnost (besedy a ukázky práce pro školy, tábory apod.). Do této kategorie byl přihlášen náš sbor právě s akcí Česko-polské odpoledne s hasiči pořádané 7.6.2019. Na této akci se podílela velkou částí i škola.
Letos jsme soutěžili i v druhé soutěžní kategorii - o nejlepší jednotku sboru dobrovolných hasičů obce, kde se hodnotí konkrétní zásah a také celková aktivita výjezdové jednotky.
Odborná porota složená ze zástupců profesionálních i dobrovolných hasičů a zástupců partnerů ankety vybrala finalisty ankety pro letošní rok. Jsme velice rádi, že se náš sbor dostal mezi finalisty v obou kategoriích, jak mezi sbory, tak mezi výjezdovými jednotkami.

O výsledném pořadí finalistů bude nyní rozhodovat veřejné hlasování a počet získaných hlasů na webových stránkách ankety či odeslané SMS zprávy.
JAK HLASOVAT: 
Hlasování je možné dvěma způsoby:
Prostřednictvím hlasovacího formuláře na webu:
http://www.adhr.cz/hlasovani-sbory/                            Váš hlas pro sbor
http://www.adhr.cz/hlasovani-jednotky/                        Váš  Hlas pro výjezdovou jednotku

V obou kategoriích náš sbor najdete hned v první oblasti JIH MORAVY + VYSOČINA – Ždírec nad Doubravou. Pro hlasování je důležité, abyste vybrali sbor také v dalších oblastech, které v anketě nabízejí. Po odeslání Vám přijde na uvedený e-mail potvrzení o hlasování.

Prostřednictvím SMS zaslané na telefonní číslo 900 77 06 ve tvaru:
HASICI(mezera)SJM5 Váš hlas pro sbor
HASICI(mezera)JJM5 Váš hlas pro výjezdovou jednotku
Cena SMS zprávy je 6,- Kč (vč. DPH). Pokud odešlete správně, přijde vám SMS ve tvaru: Děkujeme za Váš hlas.

Každý  může využít oba způsoby hlasování (udělit dva hlasy na webu a dva hlasy formou SMS zprávy).

Za podporu děkuje Kolektiv SDH Ždírec nad Doubravou

Ota Benc, ředitel školy

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.