Pololetní florbalový turnaj v Chotěboři

30.1.2020
Florbal žáků 1. stupně

Dne 28. ledna se uskutečnil 7. ročník pololetního utkání ve florbale žáků 1. stupně. Naši školu jeli do chotěbořské haly reprezentovat žáci čtvrtých a pátého ročníku.
Chlapci sehráli 3 utkání v základní skupině a podařilo se jim postoupit z prvního místa do semifinále. V semifinále se utkali v napínavém boji s pořádajícím týmem ZŠ Smetanova, kteří skončili druzí ve své základní skupině.  V první polovině hry naši hoši prohrávali již 0:2. Chlapci ale zabojovali a otočili skóre až na vítězných 5:2. Ve finále se setkali již se známým soupeřem ze základní skupiny - ZŠ Nuselská z Havlíčkova Brodu. V tomto utkání už rozhodovaly zbývající síly a těch měli naši reprezentanti více. Finálový výsledek - výhra 4:0 hovoří za vše.

Chlapci gratulujeme k prvnímu místu a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.

Monika Šudomová