Přátelské florbalové utkání starších žáků (8. a 9. třídy)

7.12.2015
Na poslední listopadový den bylo naplánováno přátelské florbalové utkání starších žáků (8. a 9. ročníků) proti partnerské ZŠ Krucemburk. Chlapci, ale i děvčata (na krucemburské straně) se střetli v 70ti minutovém utkání rozděleném na dvě hrací periody s jednou přestávkou.

Na poslední listopadový den bylo naplánováno přátelské florbalové utkání starších žáků (8. a 9. ročníků) proti partnerské ZŠ Krucemburk. Chlapci, ale i děvčata (na krucemburské straně) se střetli v 70ti minutovém utkání rozděleném na dvě hrací periody s jednou přestávkou. Utkání bylo plné krásných kombinačních akcí z obou stran, hbitých zákroků brankářů, ale i důrazných soubojů. Naši ždírečtí hoši nakonec zvítězili 20:16, zejména po famózním střeleckém představení Adama Rybáčka.

Pro výsledek se však nehrálo, důležité bylo udržování partnerské spolupráce podobnými akcemi. Vzájemné spolupráce s partnerskými školami ZŠ Krucemburk a ZŠ a MŠ Havlíčkova Borová v rámci Centra sportu si velice vážíme a i nadále se budeme snažit udržovat intenzivní sportovní kontakty.