Přátelské florbalové utkání starších žáků (8. a 9. třídy)

7.12.2015
Na poslední listopadový den bylo naplánováno přátelské florbalové utkání starších žáků (8. a 9. ročníků) proti partnerské ZŠ Krucemburk. Chlapci, ale i děvčata (na krucemburské straně) se střetli v 70ti minutovém utkání rozděleném na dvě hrací periody s jednou přestávkou.

Na poslední listopadový den bylo naplánováno přátelské florbalové utkání starších žáků (8. a 9. ročníků) proti partnerské ZŠ Krucemburk. Chlapci, ale i děvčata (na krucemburské straně) se střetli v 70ti minutovém utkání rozděleném na dvě hrací periody s jednou přestávkou. Utkání bylo plné krásných kombinačních akcí z obou stran, hbitých zákroků brankářů, ale i důrazných soubojů. Naši ždírečtí hoši nakonec zvítězili 20:16, zejména po famózním střeleckém představení Adama Rybáčka.

Pro výsledek se však nehrálo, důležité bylo udržování partnerské spolupráce podobnými akcemi. Vzájemné spolupráce s partnerskými školami ZŠ Krucemburk a ZŠ a MŠ Havlíčkova Borová v rámci Centra sportu si velice vážíme a i nadále se budeme snažit udržovat intenzivní sportovní kontakty.

Martin Ležák

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.