Přátelský florbalový turnaj 3. a 5. tříd

31.1.2014

Ve středu dne 29. ledna se v tělocvičně ZŠ Smetanova Chotěboř uskutečnil přátelský florbalový turnaj 3. a 5. tříd pěti základních škol. Pořadatelská ZŠ Smetanova pozvala soupeře ze ZŠ Nuselská Havlíčkův Brod, ZŠ Buttulova Choteboř, ZŠ Ždírec nad Doubravou a ZŠ Golčův Jeníkov.

Turnaj, ve kterém se představila i smíšená družstva, proběhl v duchu přátelském a fair play. Ždírečtí florbalisté na úvod prohráli se ZŠ Nuselská 3:4, poté po dobrém výkonu uhráli bezbrankovou remízu se ZŠ Buttulova a získali tak první bod do tabulky. ZŠ Ždírec nad Doubravou se dočkala i plného bodového zisku za výhru nad ZŠ Golčův Jeníkov v poměru 4:3. V posledním zápase se ždírečtí utkali s nejlepším týmem a zaslouženým vítězem celého turnaje ZŠ Smetanova.

Pořadí družstev:

  1. ZŠ Smetanova
  2. ZŠ Nuselská Havlíčkův Brod
  3. ZŠ Golčův Jeníkov
  4. ZŠ Ždírec nad Doubravou
  5. ZŠ Buttulova

Soupiska ZŠ Ždírec nad Doubravou:

Daniel Polreich, Ladislav Vašek, Pavel Sotona, Michael Sklenář, Jan Voják, Jan Štůla (všichni 5.A), Jan Burdun, Jiří Burdun (oba 4.A), Marek Pol, Matyáš Vališ, Alexandr Kuckir, David Procházka (všichni 4.B), Adam Bažout, Jan Lemberk (oba 3.A)

Děkujeme chlapcům za pěkný výkon a vzornou reprezentaci školy.

Jiří Hromada a Pavel Vavroušek

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.