Přednáška pana Tomáše Řeháka

18.2.2019
Láska, AIDS ... Očima žáků 8. ročníků

Přednáška o AIDS nás všechny velice zasáhla.  Pan farář nám vyprávěl příběhy o lidech, které tato nemoc postihla….Většinu z nás to nutilo přemýšlet o životě a o tom, že si máme vážit toho, co máme a nedělat ze sebe něco, co nejsme!!!!!! Video, které následovalo, nás poučilo, že v životě budeme čelit mnoha těžkým rozhodnutím a nikdo dopředu neví, jestli se rozhodnul správně. Vrcholem všeho byl film, ve kterém jsme viděli pravé přátelství, a to vedlo k tomu, že nám došlo, že pravých přátel je málo a my si jich musíme vážit!!

Děkujeme!! Tina Dočekalová, 8.A

Přednáška na téma AIDS, kterou jsme absolvovali v úterý 12. února,  byla velmi zajímavá a poučná. Pan farář z Hlinska nám vypravoval příběhy dětí nejen z České republiky, které touto nemocí onemocněly nebo se s ní už narodily. Celá přednáška byla doplněna řadou fotek a kratších videí a během přestávek jsme měli možnost napsat otázky, na které pan Řehák následně odpovídal. Ke konci přednášky jsme shlédli film, který byl o chlapci nakaženém touto nemocí, o přátelství a důvěře. Jelikož byla přednáška velice vtipně zpracována, pět hodin uplynulo jako voda. Z přednášky jsme si odnesli, že zdraví je to nejcennější a že bychom si ho měli vážit a starat se o něj.

Terka a Verča  Lázničkovy

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.