Preventivní program - Drogy

5.4.2018
Preventivní program pro žáky 7. ročníků

3.4.2018 k nám přišel na přednášku pan Roman Povala, v rámci preventivního programu Drogy. Vyprávěl a sdílel svůj životní příběh, děti pozorně naslouchaly a nevěřily svým očím a uším, že z bývalého narkomana před nimi stojí člověk, který nyní pomáhá druhým lidem nalézt smysl života. Roman popsal mnoho prožitých příběhů ze života svého a jeho bývalých kamarádů a z toho vyprávění nám občas mrazilo v zádech. Hovořil o tom, že někteří jeho kamarádi nebo známí jsou již po smrti. Předávkovali se heroinem nebo pervitinem. Na konci přednášek nám Roman odpovídal na dotazy. Žáci i učitelé si z přednášky odnesli silné zážitky. Jsme rádi, že tyto informace mohli studenti slyšet od muže, který poznal na vlastním životě, o čem je drogová závislost.

Dana Mikanová Mastilová

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.