Preventivní program Kyberšikana

7.4.2019
Preventivní program pro žáky 5. a 6. ročníků

27.3. 2019 proběhla přednáška pana Pavla Pakosty na téma Kyberšikana. Žáci 5. a 6. ročníků byli seznámeni pomocí příběhů s touto tematikou a samostatně uvažovali a reagovali na problémy s tím spojené. Přednáška byla zajímavá a poučná. Co o ní napsali někteří žáci 5.ročníků?

"Na dvou hodinách kyberšikany jsem se naučil spoustu nových věcí."
"Bylo to zajímavé a moc se nám to líbilo."
"Líbilo se mi vše. Pan Pakosta mi toho hodně ukázal a já se toho hodně dozvěděl."
"Věděl jsem vše."
"Pane Pakosto, moc děkuji za přednášku. My holky už máme skvěle sehranou partu proti klukům. Z přednášky jsem si odnesla spoustu nových věcí. Z druhé poloviny, že když mi někdo vyhrožuje, tak se to nestydím říct rodičům."
"Moc super přednáška, hodně jsme se naučili. Budeme se s holkama snažit, abychom šikaně zabránili."

Děkujeme. Věra Josková