Preventivní program třídy 6.B

15.12.2016
Další, letos již druhý v pořadí, preventivní program čekal ve středu na žáky 6.B. Program byl zaměřený na vzájemnou třídní spolupráci žáků, respektování názoru druhého a ujasnění si pravidel vzájemné komunikace.

Další, letos již druhý v pořadí, preventivní program čekal ve středu na žáky 6.B. Program byl zaměřený na vzájemnou třídní spolupráci žáků, respektování názoru druhého a ujasnění si pravidel vzájemné komunikace. Žáci si například zkusili pomocí předem dohodnutých verbálních pokynů (citoslovce) navigovat spolužáky se zavázanýma očima na připravené trati. Či si sami stanovili gesto důležité pro upoutání pozornosti třídního kolektivu proto, aby nápad žádného z žáků nebyl opomenut. Děti pracovaly aktivně a velice otevřeně hodnotili své počínání.

Na tento program bude navázáno v dalších měsících a letech, tak aby tyto vlastnosti byli v žácích pevněji ukotvovány.

Martin Ležák – třídní učitel 6.B, Tereza Lapešová – školní psycholožka

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.