Prezentace Střední průmyslové školy stavební Havlíčkův Brod

17.9.2013

 

Ve středu 11.9. měli žáci 9. ročníku možnost blíže poznat havlíčkobrodskou Střední průmyslovou školu stavební akademika Stanislava Bechyně. Celá akce byla pojata poněkud netradičně. Svoji školu jim totiž přijeli představit čerství absolventi. Deváťáci se tak atraktivní formou dozvěděli nespočet informací o aktivitách, které škola pořádá, o studiu, o soutěžích a projektech, do kterých se mohou zapojit a v neposlední řadě získali cenné informace o studentském životě středoškoláka, který je čeká. Prezentace všechny velice zaujala, se zájmem se ptali a zjišťovali, co nebylo řečeno. Došlo dokonce i na soutěžní otázky, za jejichž správné zodpovězení dostali žáci malou odměnu. Díky tomu, že program připravili vrstevníci našich žáků, vládla po celou dobu velice příjemná atmosféra.

Fotografie najdete ve fotogalerii.

Lucie Myšková – třídní učitelka 9. A

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.