Přírodovědné klání na Gymnáziu Chotěboř

9.10.2017
Reprezentace naší školy na Gymnáziu Chotěboř

V pátek 6. 10. 2017 proběhl  již pátý ročník soutěže Přírodovědné klání na Gymnáziu Chotěboř. Za naši školu soutěžil 4-členný tým žáků z 9. B – Monika Janáčková, Simona Marková, Jan Martinec a Zbyněk Klusoň. Náš tým si vylosoval žlutou barvu triček a doprovázela jej studentka z gymnázia. Pro týmy bylo připraveno 8 stanovišť v celém areálu školy s převážně praktickými úkoly z biologie, fyziky, chemie, informatiky a zeměpisu, zpestřením bylo testování fyzické zdatnosti v tělocvičnách. Soutěžící celé dopoledne procházeli jednotlivá stanoviště a s velkým úsilím plnili zadávané úkoly, učili se týmové práci, poznávali nové učební pomůcky, snažili se uplatnit teoretické znalosti a praktické dovednosti. Náš tým obsadil krásné 2.místo z 11 týmů.

Děkujeme za prezentaci školy.

Fotodokumentace z přírodovědného klání:  http://gymnaziumchotebor.rajce.idnes.cz/Prirodovedne_klani_2017/

Věra Josková

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.