Program třídy 7.A pro prvňáčky

11.5.2022
Projekt Žákovského parlamentu

Ve středu 4. května 2022 si třída 7.A připravila, v rámci akce Školního parlamentu, program pro obě třídy prvňáčků. První vyučovací hodinu si jednotlivé úkoly zkusili svěřenci paní učitelky Ošlejškové (1.A), druhou pak prvňáčci paní učitelky Bažoutové (1.B). Děti byly rozděleny do několika týmů, v nich pak plnily sportovní či čtenářské úkoly, nebo si zkusily jednoduchý pokus pod vedením třídních experimentátorů. Za splnění úkolů děti získaly obrázkové nápovědy, přičemž na konci měly uhodnout, co je spojuje (věž, trůn, rytíř, král a princezna). Děti bystře reagovaly a poznaly, že se jedná o… (zkuste uhodnout také). Na úplný závěr na děti čekala sladká odměna i poklad v podobě medailí, které pro tento účel sedmáci navrhli a vytiskli na 3D tiskárně. Velké poděkování pak patří zejména Lukášovi Prudkému.

Za celou naši třídu doufáme, že si děti aktivity užily a už se těšíme, co pro ně vymyslíme příště.

Martin Ležák

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.