Programy výuky anglického jazyka Scientifig Learning

17.10.2014
2. října zahájili ostrý provoz a všichni uživatelé již 14 dní pracují

V této chvíli je přihlášeno celkem 175 uživatelů (žáci, rodiče, pedagogové a další zájemci). Ten obrovský zájem nás nesmírně těší a přejeme všem uživatelům především dostatek trpělivosti. Je též velice potěšitelné, že už tři žáci v rekordně rychlém čase splnili podmínky prvního modulu a postupují do další úrovně. V průměru trvá splnění jednoho modulu až tři měsíce.

Jsou i další velmi usilovní uživatelé, splnující více 50% naplnění určeného modulů

 nad 50%- 11
 nad 60%- 10
 nad 70%- 5
 nad 80%- 3
 nad 90%- 3

Rádi bychom vyjádřili uznání všem, kteří se každý den prokousávají moduly, nejedná se jenom o žáky, ale i rodiče.Během příštího týdne, se budu nastavovat weekly achievement (týdení hlášení, bilance) pro každého uživatele. Tyto informace budou chodit v neděli, do emailových schránek rodičů žáka.

V příštím týdnu uskutečníme testování znalostí anglického jazyka všech stávajících uživatelů(žáků) od 4. do 9. tříd a dalších padesáti žáků, kteří se projektu neúčastní. V červnu celé testování zopakujeme a porovnáme výsledky.

Přejeme všem mnoho úspěchů, trpělivosti,  ale i zábavy se Scientific Learning.

 

Ota Benc - ředitel školy

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.