Projekt Mládež na Ždírecku sportuje, nejen v roce 2015

10.9.2015
Projekt na podporu pravidelného sportování dětí a mládeže v těchto dnech startuje

Fond Vysočiny

Na základě podpory  Asociace školních sportovních klubů a Fondu Vysočin realizujeme sportovní projekt.

Škola zajistí 9 pravidelných celoročních zájmových útvarů a ve spolupráci  s FIT Ždírec na Doubravou umožníme žákům návštěvy Fitcentra dvakrát týdne  ZDARMA. Celý projekt vyvrcholí společným sportovním soustředěním v červnu 2015. 

Již tento týden byla zahájena činnost ve Fitcentru. Žáci naší školy ( také z Krucemburku a Havlíčkovy Borové)  - doporučený věk 12 - 15 let, mohou dvakrát týdně vždy v úterý a čtvrtek od 15.00 do 16.30 hod. Pod odborným vedením mohou provádět přiměřená cvičení zaměřená na celkovou pohyblivost, posílení a zpevnění těla a  kompenzaci vysedávání u počítačů.

V týdnu od 14. září zahajuje ve škole činnost 9 sportovních zájmových kroužků - 

Florbal I. stupeň - J. Hromada,  Florbal II. stupeň chlapci - M. Ležák, Florbal dívky - M. Hojná, Volejbal starší žáci - R. Jarošová, Stolní tenis -  Z. Drapálík, Malá kopaná - J. Remeš, Badminton - O. Benc ml., Všeobecná sportovní průprava chlapci - P. Vavroušek, Všeobecná sportovní průprava dívky- L. Pátková

 Ota Benc - ředitel školy

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.