Projekt Víme, kde žijeme ...

4.5.2016
Přírodovědný kroužek realizuje další projekt

Žáci z přírodovědného kroužku vymysleli projekt Víme, kde žijeme a požádali o spolupráci Město Ždírec nad Doubravou a firmu Stora Enso Wood Products Ždírec s.r.o.. Za jejich finanční a materiálové podpory připravili informační tabule. Jedna tabule, která je zaměřena na historii školy, je připravena k umístění před vchod naší školy. Druhá tabule, zaměřená na flóru a faunu našeho bydlistě obohacená o obrázky dětí, je umístěna u zadního vchodu do školy. Velké poděkování patří i paní Gabriele Doleželové z GDO Studia, která tuto tabuli graficky velmi zdařile zpracovala. Jsme moc rádi, že i přes potíže na počátku práce, se tento náš nápad uskutečnil. Rádi bychom pokračovali ve spolupráci i na další informační tabuli. Upřímně děkujeme všem výše zmíněným.

Věra Josková, Marie Pavlíčková