PROJEKT VODA – ŽIVOT NA ZEMI

31.10.2014
Žáci devátých ročníků pokračují v projektu Voda – život na Zemi. Zpracovávali informace na téma: Vývoj říční krajiny, Povodně, Lužní lesy, Léčivá voda. Porovnávali a odůvodňovali, které krajiny budou lépe odolávat povodním.

Žáci devátých ročníků pokračují v projektu Voda – život na Zemi. Zpracovávali informace na téma: Vývoj říční krajiny, Povodně, Lužní lesy, Léčivá voda. Porovnávali a odůvodňovali, které krajiny budou lépe odolávat povodním. Seznámili se s ekosystémem Lužní les, který je závislý na podmáčené půdě. Pracovali s mikroskopy, kdy pozorovali průduchy a buňky pokožky listů různých rostlin. Zpracovávali informace o našich největších a nejznámějších lázních. Výsledky jejich práce jsou prezentovány na nástěnce v prostorách školy.

Renata Jarošová, Věra Josková, Marie Pavlíčková

GP: Nové Metody a přístupy ve škole Ždírec na d Doubravou

Reg. číslo: CZ.1.07/1.1.36/03.0008

 

 

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.