Projektový týden v 7.C

23.6.2020
Květnový týden v 7.C

Ve dnech 11. - 15. května se do projektového týdne zapojila i třída 7. C. Vybrali si témata: Evropská kuchyně, Buď jako KOVY YOUTUBER, Hry našich babiček a dědečků, Desková hra - vymyšlená mapa Ždírce, Tanec a Rodokmen. Zpracování se zhostili na výbornou! 
Jistě se mnou souhlasíte, že by byla škoda, aby Filipovo profesionální video bylo poslední. Krásné dny úplně vybízejí k tomu vrátit se do dětských let a opět si zahrát některou z her našich babiček a dědečků nebo si oprášit vědomosti s Deskovou hrou - Vymyšlená mapa Ždírce. Krásné výtvarné dílo, děkuji tvůrcům za úkoly se zlomky :)  Kdo rád bádá, tak by ho jistě zaujal rodinný rodokmen. Úžasné zpracování, Ráďo, klobouk dolů! Ve třídě nám nechybí ani mistři šéfkuchaři, kteří představují typy na pochoutky z různých zemí Evropy. Bez mučení se přiznám, že na makronky bych si netroufla.

Michaela Bibenová

Soubory ke stažení

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.