První školní den 2017

6.9.2017
Pondělí 4.9. 2017 - první školní den pro všech 388 žáků základní školy a především 47 prvňáčků

V 8 hodin (možná o 1 minutu později) jsme za přítomnosti všech 47 nových žáčků naší školy, rodičů a prarodičů, pana starosty, místostarosty , třídních učitelek a vedení školy zahájili novou životní etapu. Vstup do základní školy je velký přelom a každý malý chlapec či děvče potřebuje především láskyplnou a trpělivou náruč rodičů, pochopení a náklonost učitelek. 

Přejme naším malým žáčkům a žákyním co nejvíce krásných a inspirujícíh zážitků a neutuchající touhu se dozvídat se  a učit se. Ta je všem dětem přirozená a vlastní. Škola by měla především tuto touhu povzbuzovat a rozvíjet.

Rodičům přejeme trpělivost a radost,  a nabízíme jim pomocnou ruku každý den.

Pro paní učitelky to není premiéra, ale vždycky je něco nové a krásné. Přejeme jim též milé a obohacující zážitky z každodenního setkání se spontánními a okouzlujícími dětmi.

 

Za vedení školy - Ota Benc, ředitel

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.