Recyklohraní 1. úkol

10.11.2017
Projekt Recyklohraní – 1. Úkol: Vydržím víc a posloužím déle

Letošní první úkol projektu Recyklohraní byl zaměřen na baterie a akumulátory. Cílem bylo, aby děti pochopily a uměly porovnat odlišnost, výhody a nevýhody těchto zdrojů. Povědomí o rozdílech mezi napájením spotřebičů na baterie a z akumulátorů je důležité i pro pochopení dopadu na okolní životní prostředí, jelikož správné používání a zacházení s nimi přírodu podstatně ovlivňuje. Děti se nejprve seznámily s důležitými fakty a na základě získaných informací vyplnily kvíz a vyrobily koláž. Poděkování patří především žákům 2.B, 3.B a 6.A a jejich třídním učitelkám Ivě Ošlejškové, Monice Konůpkové a Marcele Vomelové. Na účet naší školy přibylo díky jejich pracím celkem 500 bodů.

Renata Jarošová

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.