Nový úkol pro recyklohraní: ekologická vlajka

9.5.2013

Ekologická vlajka

   Na začátku dubna byl vyhlášen další úkol projektu Recyklohraní s názvem „Ekologická vlajka“. Ze začátku se úkol mohl zdát jednoduchý, vlajka však musela být veliká 1 x 1,5 metru a bylo nutné na její výrobu použít různé materiály a motivy týkající se recyklování elektrospotřebičů. Na prvním stupni se do výroby vlajky pustili všichni žáci 3. A  s paní učitelkou Adamovou a dívky z 5. B Běla Stejskalová a Veronika Šťastná. Na druhém stupni vytvořili papírovou vlajku šesťáci (Veronika Břízová, Hana Beranová, Hana Sýkorová, Terezie Němcová, Adéla Blažíčková, Václav Pavlíček a Adam Rybáček). Tato vlajka je k vidění u šaten 1. stupně. Také dívky z 8. A (Adéla Třísková a Blanka Nováková) vytvořily originální ekologickou vlajku. Všem, kdo se do splnění úkolu pustili, děkujeme. Na školní konto nám vlajky přinesly 300 bodů.

                                                                                  Zapsala Renata Jarošová

 

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.