Recyklohraní - Na stopě … Detektivní úkol

7.5.2013

Znáte knížku Svatavy Janouškové a Petra Kukala s názvem Environmentální výchova v příbězích? Pokud ne, seznámíme Vás alespoň s jednou kapitolou.

Vaším úkolem v prvním kroku bude pomoci Robinovi a Katce odhalit, co způsobilo podivnou nemoc koček pana Ulmana. Pokud si budete myslet, že znáte správné řešení, zapište si ho do pracovního listu a nezapomeňte nám své rozhodnutí řádné odůvodnit, např. z pozice lékaře, veterináře nebo chemika.

Příběh, ve kterém budete pátrat po příčině nemoci koček vám předají vaši třídní učitelé v tištěné podobě nebo si ho můžete prohlédnout na www.recyklohraní.cz

Celý úkol má celkem tři kroky a podmínky splnění vám vysvětlí opět třídní učitel, protože jsou tentokrát poněkud složitější. Po splnění všech tří kroků může škola získat až 600 bodů. Úkol lze plnit až do 16.6.2013. Budeme rádi, když se zapojíte do splnění tohoto posledního úkolu letošního ročníku Recyklovaní.

R. Jarošová

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.