Projekt Recyklohraní v mateřské škole - Cesta kolem světa

23.1.2014

V listopadu byl vyhlášen další úkol do projektu Recyklohraní s názvem Cesta kolem světa. Splnění úkolu se tentokrát ujala paní učitelka z mateřské školy Jaroslava Marková. Vyprávěla si s dětmi pěknou pohádku „Jak šli žehlička, mobilní telefon a tiskárna do světa“ o vyřazených elektrospotřebičích a o tom, jak se k nim lidé chovají, co by s nimi měli udělat, když už je nepotřebují. Děti si vymalovaly obrázky k pohádce a sestavily si obrázky do časové osy, podle toho, jak plynul děj příběhu. Z pohádky se dozvěděly, co všechno se ještě nechá dělat s vysloužilými elektrospotřebiči.

Práce děti velice bavila a určitě si budou pamatovat, že starý mobilní telefon nebo žehlička nepatří na skládku, ale mohou je odnést do červené popelnice v hale školy nebo na sběrný dvůr, a že tyto věci mohou být ještě po recyklaci prospěšné.

Škole jejich práce přinesla 250 bodů. Děkujeme.

Renata Jarošová

fotografie ve fotogalerii

Recyklohraní v MŠ

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.