Rekonstrukce družiny a jídelny pokračuje

17.9.2013

ne tak zdárně, jak bychom si představovali. Minulý týden a o víkendu došlo k výměně oken v celé budově. Především ve školní kuchyni to bylo velmi problematické a naše kuchařky a paní vedoucí Ligmajerová si zaslouží velké poděkování za trpělivost a práci, kterou musely odvést při nechtěné asistenci zedníků a okenářů. Do konce tohoto týdne by větší část oken v celém objektu měla být začištěna a osazena parapety. Zároveň probíhají i činnosti okolo budovy  a měla by být zahájena rekonstrukce a zateplení střechy. 

Jak uvidíte na videu, je celý prostor školní družiny v zuboženém stavu. Družina je samozřejmě mimo provoz a činnost probíhá na jiném místě školy. Už jsme v novinách informovali, že třída 4.B našla dočasný azyl na městském úřadě.Vzhledem ke škodám, které způsobila netěsnící střecha, bude potřeba poškozená místa na stropě opravit a provést kompletní výmalbu. To však lze provést až po dokončení opravy a zateplení střechy. Rozhodli jsme se tedy počkat a zahájit provoz družiny až v úplně upravených prostorách. Prozatímní provoz školní družiny by měl tedy trvat ještě asi tři týdny.

 https://www.youtube.com/channel/UCVKrylzIu-CedyjZ9ZbeeHQ/videos

Ota Benc - ředitel školy

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.