Sbírka plastových víček - organizována školním parlamentem

5.5.2015
Vstřícný parlament naší školy (http://parlament-zdirec-n-d.webnode.cz) se pravidelně schází a přemýšlí, jak by mohl vylepšit život ve škole nám všem. V parlamentu však nemyslíme jen na žáky ždírecké školy, tedy na sebe. Od podzimu organizujeme sbírku plastových víček, která jsou určena na pomoc čtyřleté holčičce Karolínce z Hlinska.

Vstřícný parlament naší školy (http://parlament-zdirec-n-d.webnode.cz) se pravidelně schází a přemýšlí, jak by mohl vylepšit život ve škole nám všem.  V parlamentu však nemyslíme jen na žáky ždírecké školy, tedy na sebe.  Od podzimu organizujeme sbírku plastových víček, která jsou určena na pomoc čtyřleté holčičce Karolínce z Hlinska. Ta trpí vzácným genetickým onemocněním. Nemůže dělat to, co ostatní děti. Nemůže lézt, chodit, utíkat, jezdit na kole. Jediným možným řešením, jak zlepšit Karolínčin zdravotní stav a udělat další krůček k jejímu cíli – postavit se na vlastní nohy -  je pravidelná rehabilitace a řada zdravotních pomůcek. To vše je však velice finančně náročné. Proto probíhá sběr víček, za která lze získat peníze. Touto cestou se všichni ve škole snažíme Karolínce pomoci.  Samozřejmě se můžete přidat i vy a plastová víčka do školy nosit. Třeba v plastovém sáčku  odevzdat na vrátnici. Společně s rodinou malé Karolínky děkujeme všem, kdo se zapojí. Pro inspiraci dvě fotografie.

Za žáky Vstřícného parlamentu Blanka Křivohlavá

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.