Setkání rodičů žáků 9. ročníku se zástupci středních škol s technickým, ekonomickým, zdravotnickým, bezpečnostně právním a všeobecným vzděláním

20.11.2015
Ve čtvrtek 19. listopadu 2015 se uskutečnilo setkání rodičů žáků 9. ročníku se zástupci středních škol s technickým, ekonomickým, zdravotnickým, bezpečnostně právním a všeobecným vzděláním z Chotěboře, Havlíčkova Brodu, Žďáru nad Sázavou, Chrudimi, Hlinska a Jihlavy.

Ve čtvrtek 19. listopadu 2015 se uskutečnilo setkání rodičů žáků 9. ročníku se zástupci středních škol s technickým, ekonomickým, zdravotnickým, bezpečnostně právním a všeobecným vzděláním z Chotěboře, Havlíčkova Brodu, Žďáru nad Sázavou, Chrudimi, Hlinska a Jihlavy. Rodiče měli možnost získat informace o studijních a učebních oborech, které jsou vyučovány na jednotlivých středních školách, a o následném uplatnění absolventů na trhu práce. Zástupci středních škol také přítomné informovali o podmínkách přijímací řízení. Doufáme, že tato schůzka napomohla v rozhodování o budoucí profesní dráze našich deváťáků a jejich rodičů.

Markéta Zrzavá