Setkání uživatelů programů Scientific Learning

26.1.2015
V pondělí 26. ledna 2015 proběhlo první velké setkání všech uživatelů programu podpory anglického jazyka

Kolem padesáti účastníků se přišlo podělit  o zkušenosti a zážitky při práci s programem FastforWord. Setkání se zúčastnila Ing. Petra Razimová ze společnosti Nuerasoft. Společně jsme zhodnotili zkušenosti z více než  tříměsíčního fungování. Dohodli jsme  se na zahájení užívání dalšího programu Reading Assistent, který podporuje vyjadřovací dovednosti v angličtině.

Hovořili jsme o další perspektivě využívání programů podpory anglického jazyka. Pokud bude nadále trvat zájem ze strany žáků, rodičů i učitelů připravíme další dvouletý projekt od 1. září 2015. V případě rozšíření zájmu jsme schopni postupně snížit i míru spoluúčasti rodičů.

Ocenili jsme též vstřícný přístup města Ždírec nad Doubravou, které  škole poskytuje finanční i morální podporu.

Postupně bychom měli rozšiřovat i podporu školy jednotlivým uživatelům. Pro žáky jsme realizovali certifikované testování dovedností v anglickém  jazyce SCATE a rádi bychom žáky připravovali na splnění mezinárodně uznáváných certifikátů podle evrospkého jazykového referenčního rámce.

Byly též vyzdviženy mimořádné výsledky některých žáků, kteří v relativně krátkém čase splnili několik poměrěn obtížných modulů. Neméně se dobře si vedou i nejmenší uživatele - předškoláci a žáci prvních tříd.

 

Ota Benc - ředitel školy

 

Kalendář akcí ZŠ

  • 29.1.2021 Pololetní prázdniny
  • 1.2.2021 Jarní prázdniny

Kalendář akcí MŠ

  • 1.2.2021 Jarní prázdniny

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.