Školní kolo olympiády v anglickém jazyce 2016

7.12.2016
V pondělí 5. prosince proběhlo školní kolo olympiády v anglickém jazyce. Toto kolo mělo dvě kategorie: pro studenty šestých a sedmých ročníků a pro studenty osmých a devátých ročníků. Olympiáda měla tři stanoviště: poslech, popis obrázku, rozhovor.

V pondělí 5. prosince proběhlo školní kolo olympiády v anglickém jazyce. Toto kolo mělo dvě kategorie: pro studenty šestých a sedmých ročníků a pro studenty osmých a devátých ročníků. Olympiáda měla tři stanoviště: poslech, popis obrázku, rozhovor.

V kategorii šestých a sedmých tříd zvítězil Nicollas Mastil ze třídy 6.B a v kategorii osmých a devátých tříd zvítězil Daniel Filippi ze třídy 9.A. Tito výherci postupují do kola okresního, které se uskuteční v únoru 2017 v Havlíčkově Brodě, kde budou reprezentovat naši školu.

Výsledky školního kola:

Kategorie do 6-7 ročník:

1. Nicollas Mastil
  2. Tereza Lázníčková
  3. Matyáš Vališ
  4. Pavel Muhlfait
  5. Dominika Štefáčková
  6. Eliška Strašilová
  7. Jana Forejtová

Kategorie 8-9 ročník:

1. Daniel Filippi

Vítězům gratulujeme a všem, kteří se dostavili, děkujeme za zájem a účast.

D.M. Mastilová, R. Jarošová, Z. Drápalík, C. Sturgis