Školní kolo přírodovědné soutěže a přírodovědná soutěž uspořádaná i pro okolní školy

25.6.2014
Poslední květnový týden se na naší škole uskutečnilo školní kolo přírodovědné soutěže a následně i přírodovědná soutěž uspořádaná i pro okolní školy. Naši školu reprezentovali žáci, kteří prokázali nejlepší znalosti v poznávání rostlin a živočichů. Soutěžili se žáky ze ZŠ Havlíčkova Borová a žáky ZŠ Oudoleň.

Všem zúčastněným žáků patří velká pochvala, protože předvedli vynikající práci.

Vítězové 3. tříd

Vítězové 4. tříd