Školní kolo přírodovědné soutěže a přírodovědná soutěž uspořádaná i pro okolní školy

25.6.2014
Poslední květnový týden se na naší škole uskutečnilo školní kolo přírodovědné soutěže a následně i přírodovědná soutěž uspořádaná i pro okolní školy. Naši školu reprezentovali žáci, kteří prokázali nejlepší znalosti v poznávání rostlin a živočichů. Soutěžili se žáky ze ZŠ Havlíčkova Borová a žáky ZŠ Oudoleň.

Poslední květnový týden se na naší škole uskutečnilo školní kolo přírodovědné soutěže a následně i přírodovědná soutěž uspořádaná i pro okolní školy. Naši školu reprezentovali žáci, kteří prokázali nejlepší znalosti v poznávání rostlin a živočichů. Soutěžili se žáky ze ZŠ Havlíčkova Borová a žáky ZŠ Oudoleň.

Všem zúčastněným žáků patří velká pochvala, protože předvedli vynikající práci.

Vítězové 3. tříd

př.soutěž

 

Vítězové 4. tříd

př.soutěž

Vítězové 5. tříd

př.soutěž

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.