Slavnostní předání daru

1.4.2017
Ve čtvrtek 30. března 2017 jsme měli tu čest předat symbolický šek s částkou 81 400 Kč rodičům Nátalky.

Škola zorganizovala Benefiční zábavu Srdce na pravém místě, kam přišlo přes 160 lidí a celkový výtěžek byl 44 500,- Kč. Naprosto úžasné, že se přidali další dárci a tak jsme mohli předat celkem 81 400,- Kč. Poděkování patří všem lidem dobré vůle, kteří přispěli.

Dovoluji si přidat i vyjádření, které nám předali rodiče a prarodiče Natálky:

SRDCE NA PRAVÉM MÍSTĚ pro nás neznamená pouze názvem benefice, ale zejména obrovskou úctu a pokoru k těm, kteří jakýmkoli způsobem pomohli tomu, aby naše Natálka mohla podstoupit lázeňskou léčbu na neurorehabilitační klinice AXON. Obrovské díky patří zejména panu řediteli Otu Bencovi, který se zasloužil o to, aby byla tato benefice zorganizována. Srdce na pravém místě má i celý pedagogicky sbor ZŠ a MŠ Ždírec nad Doubravou, kteří se o návštěvníky starali a vše připravili. Touto cestou chceme poděkovat také zaměstnancům a firmě DIPPtrans a personálu obchodního družstva Jednota ve Ždírci nad Doubravou. Dále všem, jež jakkoli přispěli do této sbírky. Díky VÁM může Natálka podstoupit například rehabilitaci svalů a rozvíjet motorické, senzorické a kognitivní schopnosti. „Jakákoli tragédie se může obrátit v největší dobro, pokud k ní přistupujeme tak, aby nám mohla pomoci růst.“ – Louise L. Hay

Rodiny Urbanovi a Veselá.

 

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.