Sportovní den 2. stupně – pátek 19. 6. 2015

24.6.2015

V pátek 19. 6. 2015 se opět uskutečnil sportovní den pro žáky 2. stupně, kteří soutěžili ve dvou kategoriích: 6. a 7. ročníky a 8. a 9. ročníky.  S ohledem na nepřízeň počasí došlo ke změnám některých disciplín, místo fotbalu a florbalu žáci soupeřili v hodu na branku a ve stolním tenise. Dále soutěžící změřili své síly, předvedli svoji taktiku a ukázali také svoji touhu po vítězství v přehazované nebo volejbale,v soutěži o nejhbitějšího lenochoda a svoje znalosti museli prokázat i v olympijském kvízu.

Všichni zúčastnění se dokázali na hřišti vybudit k co nejlepším výkonům.

Celý sportovní den skončil s těmito výsledky:

V kategorii 6. a 7. tříd se z vítězství čtyřikrát radovala družstva 7. A třídy v přehazované, stolním tenise,  hodu na branku a v nejhbitějším lenochodovi. Družstvu 6. B se podařilo prokázat nejlepší znalosti v olympijském kvízu.

Ve druhé kategorii si třikrát připsala vítězství družstva 9. A, a to ve stolním tenise,  hodu na branku a olympijském kvízu a družstva 9. B slavila prvenství ve volejbale a v nejhbitějším lenochodovi.

Soutěžícím děkujeme za jejich předvedené výkony v jednotlivých disciplínách a doufáme, že se u podobné akce sejdeme v příštím školním roce.