Tour de Czech

11.11.2020
Etapová výzva v chůzi a běhu pro žáky ZŠ Ždírec nad Doubravou

Milí žáci a žákyně,

záleží nám na tom, abyste i v této době distanční výuky, nezanedbávali pohybové aktivity. Proto jsme vymysleli aktivitu a byli bychom rádi, kdybyste se do ni všichni v každé třídě na druhém stupni zapojili.
Jedná se o soutěž tříd v chůzi nebo běhu. Každý z Vás bude do přehledové tabulky zaznamenávat ke svému jménu do své třídy svoji vzdálenost v kilometrech, kterou ušel nebo uběhl a to od pondělí do neděle včetně. V každém týdnu proti sobě soutěží třídy na 2.stupni, vyhrává ta třída, která do cíle vypsané etapy dorazí jako první. V příloze zasíláme podrobná pravidla, prosíme o jejich bedlivé přečtení, ale hlavně o jejich POCTIVÉ plnění. Připomínáme důležitost fair-play chování zejména v zaznamenávání vašeho výsledku za každý den. Dáváme Vám v tomto ohledu důvěru, tak si ji nepokazte nepoctivým jednáním. Kromě samotného vítězství nám jde o to, abyste se v této době hýbali a odreagovávali se od školních povinností.
Start 1.etapy je vypsán na pondělí 9.11. - viz plakát v příloze - s cílem v neděli 15.11. Vzdálenost, kterou ujdete / uběhnete zapisujte každý den do přehledové tabulky své třídy, kterou budete mít nasdílenou na svém google disku. Každý žák tak má ve své třídě svoji důležitou roli.
Vyhrává ta třída, která jako první protne po 150 km cílovou pásku (rovná se vzdálenosti ze Ždírce do Prahy na Hradčanském náměstí) Soutěžíme o trikoty celkově vedoucí třídy, o trikot nejlépe umístěně nejmladší třídy a o trikot třídy vytrvalců. Vyhlášení proběhne vždy v pondělí odpoledne, tak sledujte poctivě svůj Edookit a email, stejně tak v pondělí zveřejníme plán další etapy. Do příštích týdnů a do dalších etap plánujeme soutěžit o vrchařské trikoty a sprinterské trikoty.

V případě dotazů jsme k samozřejmě k dispozici.
Pevně věříme, že Vás tato pohybová aktivita chytne. Dočkáme se toho, že se zapojí všichni...? To by pro nás všechny ve škole a Vás byl úžasný počin v této nelehké době.

Vaši tělocvikáři sporťáci Martin Ležák a Roman Kučera

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.