Tour de Czech - 2. etapa

22.11.2020
Výzva v chůzi a běhu

Milí žáci a žákyně,

druhá etapa pohybové výzvy Tour de Czech se přehoupla do své druhé poloviny. V současné době dorazilo na vrchařskou prémii po 150 na Sněžce 5 tříd (z 8), již včera v podvečerních hodinách se dokonce 2 z těchto pět tříd podařilo dorazit do cíle. Celkem jste zatím nastřádali 1422 km, což vychází průměrně na třídu 180 km.
Nejaktivnějšími jsou opět žáci tříd 7.A, 6.A, v současné době se do druhé etapy zapojilo 55% žáků druhého stupně. Již nyní můžeme prozradit, že vrchařský trikot i trikot vítěze etapy bude mít stejného majitele. Což je výzva pro zbývající třídy. Překoná zatím některá ze tříd tuto zatím nejlepší třídu a urve si tak pro sebe trikot vytrvalostní?
Děkujeme opět těm, kteří se zapojili. Zkuste přemluvit do této výzvy i své spolužáky, kteří se zatím nezapojili. Již nyní připravujeme 3. etapu, která bude prodloužená, soutěžit budeme opět o 3 trikoty.
Oficiální vyhlášení napíšeme opět v neděli po 18. hodině, kde virtuálně předáme jednotlivé trikoty. 
I nadále poctivě zapisujte v duchu fair-play.

A závěrem: zapojí se do této výzvy více žáků, než v minulém týdnu, tzn. více jak 65%? Ujdeme / uběhneme společně více než v minulém týdnu, tzn. 2821km? Záleží na zapojení každého z Vás.

Vaši sporťáci
Martin Ležák a Roman Kučera

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.