Třídní výlet 7.B na Laser Game v Brně

2.7.2016
Dne 28.6. jsme my, žáci 7.B, vyrazili na výlet do Brna. Časně ráno jsme odjeli vlakem do Havlíčkova Brodu, kde jsme přestoupili a pokračovali do Brna.

Dne 28.6. jsme my, žáci 7.B, vyrazili na výlet do Brna. Časně ráno jsme odjeli vlakem do Havlíčkova Brodu, kde jsme přestoupili a pokračovali do Brna. Cesta byla dlouhá. Po dvou a půl hodině jsme dorazili na hlavní nádraží v Brně, odkud naše cesta pokračovala k raně gotické katedrále svatého Petra a Pavla. Po prohlídce okolí katedrály a přilehlých Denisových sadů následovala svačinka. Ta nám pomohla dobít energii a mohli jsme začít hrát - v budově Laser Game na nás čekala Action Arena. Nejdříve šli do arény kluci. Moc se jim hra líbila a o to více se holky na svou patnáctiminitovou akční "laserovku" těšily. Také holky z arény vyběhly uřícené, hra byla fantastická. Týmy se ještě nakonec promíchaly a šli hrát děvčata proti chlapcům. Sice vyhráli kluci, ale jen o pár zásahů. Po náročném sportovním hraní jsme navštívili galerii Vaňkovka.

Den jsme si všichni náramně užili.

Děkujeme našemu třídnímu učiteli Jiřímu Hromadovi, paní Hromadové a nejvíce malé Karolínce, že to s námi celý den vydrželi.

Za třídu 7.B Anča Bičíková a Barča Josková.

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.