Týden knihy - říjen 2016

13.10.2016
V měsíci říjnu se konal týden knihoven. Celý první stupeň se rozhodl, že nebude pozadu a místní knihovnu navštíví.

V měsíci říjnu se konal týden knihoven. Celý první stupeň se rozhodl, že nebude pozadu a místní knihovnu navštíví. Paní knihovnice nám povyprávěl příběh o tom, jak dlouho cestu musí kniha urazit, než se dostane do čtenářových rukou. Nebo také, jak jsou rozdělena jednotlivá oddělení knih, podle čeho námi vybraný titul nalezneme, či jak se máme o knížky správně starat. Návštěva to byla vskutku zajímavá a všichni jsme odcházeli plni nových informací. Poděkování patří zejména panim knihovnicím, které si na nás udělaly čas.

Za první stupeň Sodomková Soňa

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.