Úspěch, i když v netradičním sportu, neztrácí lesk!

6.11.2014
Žáci naší školy získali stříbrné medaile na mistrovství české republiky v Flag fotbalu

Žáci naší školy a to jmenovitě: Veronika Břízová, Roman Málek, Hana Sýkorová, Radek Klusoň, Milada Borovicová, Martin Křikava, Kateřina Fialová, Miroslav Havel, Hana Dočekalová, Jan Cimpl, Michala Titzová a Ludvík Málek, pod vedením hlavního trenéra amerického fotbalu týmu Vysočina Gladiators Michala Fialy, se stali v sobotu dne 1. listopadu na mistrovství České Republiky, pořádaném Českou  asociací amerického fotbalu - vicemistry republiky! Získali tedy stříbrné medaile a s tímto skvělým úspěchem, který jim jistě vlil do žil spoustu elánu a motivace do dalšího tréninku, se připravují na závěrečné střetnutí o pohár mistra české asociace.

To se uskuteční 6. 12. 2014, budeme jim samozřejmě držet palce! Za dosavadní poctivou práci, jim děkuje nejen trenér a jejich blízcí, ale v neposlední řadě i škola, kterou těmito úspěchy skvěle reprezentují. 

 

Ota Benc - ředitel školy

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.