Vánoční koncert

18.12.2019
Vystoupení žáků ZŠ a MŠ

Letošní vánoční koncert proběhl trochu netradičně. Žáci naší školy, kterých bylo kolem sta, vystoupili dvakrát, a to v úterý 10. 12. a 12. 12. 2019 v místním kině.
Koncertem provázela Maruška Pavlíčková (žákyně 6. A) a Matouš Kavalír (žák 5. A). Na pódiu přivítali předškoláky mateřské školy pod vedením Daniely Stehnové, Marie Němcové, Báry Turnové a Lucie Klimešové.  Předškoláci zazpívali koledy, anglické písně a zarecitovali básničky. Dále nám zatančily děti z 1. - 3. ročníku pod vedením Evy Odvárkové na vánoční rytmy. I letos nás přišel pobavit dramatický kroužek s krátkou scénkou o dárcích a andělích, kterou s nimi nacvičila Svatava Vévodová. Sboreček a Sbor naší základní školy vystoupil ve dvou částech - první, která byla veselá a zimní a druhá, která byla laděná vánočně. Sboreček vystupoval pod vedením Pavlíny Málkové, která doprovázela na varhany a Hany Markové, která dirigovala a doprovázela na violu. Tečkou na závěr, bylo vystoupení učitelského sboru s názvem APLAUS. Koncert proběhl v poklidu, naladil vánočně, přiměl nás se zastavit a hledět, co naši žáci dokážou. Děkujeme městu Ždírec za technickou podporu, organizaci a žákům 9. třídy za krásnou výzdobu anděla, kterou vytvořili pod vedením Marcely Vomelové. Všem účinkujícím patří velký dík a potlesk.

Pavlína Málková a Hana Marková

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.