Vánoční koncert 2014

12.12.2014
Vánoční koncert se uskutečnil 11. 12. 2014 na netradičním místě - hala firmy Wolf systém, průmyslová zóna Ždírec na Doubrravou

Koncert byl zahájen v 17 hodin, kdy návštěvníky ( odhadem asi 300) přivítal ředitel školy, starosta města pan Jan Martinec a majitel firmy Wolf systém Ing. René Kocourek. Pak již vystupovali děti z mateřské školky, Sborečku a Sboru.

Velké poděkování patří paním učitelkám ze školky - J. Novotné, M. Uchytilové a Z. Bažoutové. Výborné výkony předvedly děti ze Sboru a Sborečku, které vedly Martina Hojná, Pavlína Málková a doprovázela Blanka Křivohlavá.

Návštěvníkům i učinkujícím se velice líbilo i taneční vystoupení. Na závěr  programu zahrálo Duo Harmonie. Během celého programu měli návštěvníci možnost prohlédnout případně koupit krásné vánoční výrobky dětí ze školy a školní družiny.

Věříme, že nové koncertní místo i program byl úspěšný a budeme pracovat na tom, abychom i příští rok připravili podobné předvánoční setkání.

O atmosféře vypovídá nejlépe fotoalbum koncertu , které najdete ZDE

Mnohokrát děkujeme partnerům Městu Ždírec na d Doubravou a firmě Wolfsystém za podporua těšíme se na další spolupráci.

 

Ota Bec - ředitel školy

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.