Vánoční koncert s překvapením

8.12.2018
....a překvapení opravdu bylo a veliké...

Vánoční koncert v kině před plným hledištěm představil nejen Sboreček s vedoucími Hanou Markovu a Pavlínou Málkovou, ale také děti z mateřské školy pod vedením Daniely Zvolánkové a Terezy Štěrbové. Součástí programu bylo vystoupení tanečního souboru školní družiny pod vedením Evy Odvárkové. Divadelní kroužek pod vedením paní vychovatelky Svatavy Vévodové předvedl velmi povedenou dramatizaci pohádky O chytrém ševci a hloupých čertech.

Dvacátý šestý Vánoční koncert přinesl velké překvapení, to když vystoupil smíšený sbor pedagogů naší školy a zazpíval sám a poté společně se Sborečkem několik vánočních písní. Bylo to velmi působivé, dojemné a podle ohlasu návštěvníků také milé a příjemné překvapení. Všem vystupujícím pedagogům patří velké poděkování za vystoupení, na které inkognito trénovali. Zároveň si zaslouží velké ocenění i za to, že se jim vše podařilo do poslední chvíle utajit. Klobouk dolů!!

Pozn. Videa z koncertu najdete na Facebooku