II. Ročník VELIKONOČNÍHO KRASLIČENÍ

24.4.2014
Od 3.4. až do 14.4.2014 probíhal na naší škole již druhý ročník soutěže s názvem VELIKONOČNÍ KRASLIČENÍ. Jak již titul samotný napovídá, soutěž byla velikonočně laděná.

Od  3.4. až do 14.4.2014 probíhal na naší škole již druhý ročník soutěže s názvem VELIKONOČNÍ KRASLIČENÍ. Jak již titul samotný napovídá, soutěž byla velikonočně laděná. Žáci mohli své výrobky v podobě kraslic a pomlázek odevzdávat třídním učitelům a ti je následně vystavovali ve vstupní hale školy. Ve fantazii se opravdu meze nekladly. Letos se nám opět sešlo mnoho netradičních výtvorů, za které patří žákům velké poděkovaní a uznání. O vítězích rozhodly děti samotné a to formou anonymního hlasování. A teď již to, co Vás všechny nejvíce zajímá – stupně vítězů. Na třetím místě v kategorii dívek se umístily hned tři účastnice: Nikol Jeníčková (2. A), Sabina Slanařová (4. B) a Darina Resselová (4. B). Druhé místo obsadila Eliška Papstová (5. A). A na prvním místě se umístily Soňa Nekovářová a Šárka Slezáková taktéž z (5. A). V kategorii chlapců třetí místo obsadil Luboš Valenta (1. B), na druhém místě skončil David Pleskač (4. B). A na prvním místě se umístil  Marek Mühlfait (2. A). Vítězům gratuluji a přeji spoustu dalších úspěchů.

Sodomková Soňa

krasličení

Rychlé kontakty

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou,
Chrudimská 77
   582 63 Ždírec nad Doubravou
561 111 444, 561 111 499
skola@skola.zdirec.cz
http://skola.zdirec.cz

IČ: 70909709
DIČ: CZ70909709
ID datové schránky: rv8mjef
Zjistit více K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.