Velká pochvala a poděkování pěveckému sboru

30.9.2014
Pěvecký sbor naší školy vystupoval v sobotu 27. září 2014 při oslavách 700. výročí vzniku obce Studenec.

Vystoupení našeho sboru se setkalo s velmi pozitivním ohlasem, dětem a jejich vedoucím Martině Hojné a Blance Křivohlavé patří velké poděkování a gratulace. Přidáváme  bez dalšího komntáře dvě vyjádření, která jsme obdrželi:

Dobrý den, včera jsme měli hodnotící schůzku k sobotním oslavám. Myslíme si, že jsme to společně zvládli celkem dobře. V pamětní knize je na několika stránkách mnoho pochvalných a děkovných zápisů od lidiček ze Studence i okolí. Výstava i koncert se moc  líbily. Je to také Vaše zásluha a tak chceme ještě jednou všem poděkovat. Dětem připravujeme  nějaké fotky na památku, snad se to trochu podařilo zachytit a do budoucna Vám přejeme hodně tak zdařilých vystoupení. Byl to opravdu zážitek, který pohladil dušičku.

Ještě jednou moc díky.

Malá

Vážený pane řediteli,

školní pěvecký sbor pod vedením paní Mgr. Martiny Hojné a paní Mgr. Blanky Křivohlavé vystoupil v sobotu na koncertě v kostele sv. Václava při příležitosti oslav 700 let obce Studenec. Vystoupení školního sboru mělo veliký úspěch. Zaplněný kostel návštěvníky koncertu, vždy odměnil každou skladbu potleskem, kterou pěvecký sbor zazpíval. Už teď se ke mně dostává velice kladná odezva na vystoupení pěveckého sboru na sobotním koncertě. Celý školní pěvecký sbor svým vystupováním připravil pro posluchače úžasný kulturní a duchovní zážitek.

Chtěl bych tímto poděkovat dětem za předvedený výkon. Paní Mgr. Martině Hojné a paní Mgr. Blance Křivohlavé bych chtěl poděkovat za velice profesionální přístup jak k přípravě na koncert, tak k celému koncertnímu vystoupení. Všem srdečně přeji hodně úspěchu v dalším působení.

Těším se na další spolupráci.

Ing. Bohumír Nikl, místostarosta

MÚ Ždírec nad Doubravou

Několik fotografiíí z této akce najdete ve fotogalerii

Ota Benc- ředitel školy